Defenda

Cennik

Cennik usług Detektyw Toruń Bydgoszcz Włocławek Inowrocław.

Aby dowiedzieć się więcej na ten temat przeczytaj na samym początku

„Co warto wiedzieć o detektywie, jak sprawdzić detektywa” ten artykuł.

Zapoznaj się również z informacjami kto jest właścicielem biura detektywistycznego Defenda.

Kim jest Detektyw Rafał Gerke i jaka stoi za nim historia?

Moją misją jest zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług w jak najbardziej konkurencyjnej cenie pozwalającej na rzetelne wykonanie usługi. Współpracownikom powtarzam pracuj z pasją, dawaj jak najwięcej ludziom. Takie podejście do stawianych przede mną zadań powoduje, że mamy bardzo duże grono zadowolonych klientów ~ Rafał Gerke

Ile kosztuje wynajęcie prywatnego detektywa?

Biuro Detektywistyczne Defenda to firma oferująca usługi detektywistyczne na terenie miast Toruń, Bydgoszcz, Włocławek oraz na terenie całej polski. Każda sprawa, którą podejmuje Biuro detektywistyczne Defenda, jest starannie analizowana i indywidualnie wyceniana. Istotnym czynnikiem wpływającym na koszt usługi detektywistycznej jest miejsce, w którym będą prowadzone działania, a także liczba detektywów, którzy będą uczestniczyli w prowadzeniu czynności.

W przypadku, gdy poszukują Państwo detektywa w Toruniu, Bydgoszczy lub Włocławku z pewnością warto zwrócić uwagę na to, że cennik usług detektywistycznych nie powinien znacząco odbiegać od konkurencji.

Bezsprzecznie, należy zwrócić uwagę na to, że usługa detektywistyczna to proces niezwykle złożony, który wymaga indywidualnego podejścia i dopasowania do konkretnych potrzeb i wymagań klienta.

Dlatego też, Biuro Detektywistyczne Defenda stosuje cennik usług detektywistycznych jedynie jako poglądowy i orientacyjny, a finalna wycena zależy od specyfiki danej sprawy oraz od ustaleń między klientem a biurem.

7 najczęstszych błędów przy wyborze detektywa – cennik usług detektyw Toruń Bydgoszcz Włocławek Inowrocław

Istotne jest i warto o tym pamiętać, że wybierając detektywa, nie powinniśmy kierować się jedynie ceną. Z pewnością stosowanie Cennika Detektywa jako jedynego lub głównego wymiernika, może prowadzić do wyboru osoby niekompetentnej lub nieuczciwej, co z kolei może prowadzić do strat finansowych oraz innych niepożądanych konsekwencji.

Podsumowując dlatego też, warto zwrócić uwagę na doświadczenie i referencje detektywa, z którym zamierzamy współpracować, a także na profesjonalizm i etykę w pracy. Biuro Detektywistyczne Defenda to firma, która cieszy się uznaniem w branży i świadczy usługi na najwyższym poziomie, zgodnie z zasadami etyki zawodowej.

Ile kosztuje detektyw i dlaczego tak drogo? – zapraszamy do lektury ciekawego artykułu na naszym blogu

Tani detektyw to profesjonalny i rzetelny detektyw!

Detektyw Rafał Gerke jako wice prezes Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów wraz z całym Stowarzyszeniem stara się by poziom usług detektywistycznych na terenie całej Polski był porównywalny, lecz po uwolnieniu zawodu detektywa na tym rynku pojawiło się wiele nierzetelnych, nieuczciwych bądź nie mających odpowiedniego doświadczenie firm.

Konsultacja Detektywistyczna
200 zł

Konsultacja jest niezobowiązująca a pozwala uniknąć szeregu problemów oraz zaoszczędzić czas i pieniądze. Podczas konsultacji będzie możliwość skorzystania z wiedzy detektywistyczno – prawnej doświadczonego detektywa. Konsultację przeprowadza właściciel biura detektywistycznego Defenda detektyw Rafał Gerke.

Sprawy Rozwodowe I podstawowy ->
od 3600 zł
Konsultacja
200 zł
Obserwacja jeden dzień 8-10h (min dwa dni)
od 1200 zł
Sporządzenie pisemnego sprawozdania
0 zł
Kilometrówka do 50 km/dzień
0 zł/km
Kilometrówka powyżej 50 km/dzień
1,20 zł/km
Udział w sprawie jako świadek
500 zł
Sprawdzenie aktywności w sieci tj. portale randkowe itp.
1000 zł
Wypożyczenie lokalizatora GPS
50 zł/doba (kaucja 700 zł)
Sprawy Rozwodowe II standardowy ->
od 7000 zł
Konsultacja
0 zł
Obserwacja do 7 dni
0 zł (dod. dzień 1200zł)
Sprawdzenie aktywności w sieci tj. portale randkowe itp.
1000 zł
Wypożyczenie lokalizatora GPS
0zł/doba (kaucja 700zł)
Sporządzenie pisemnego sprawozdania
0 zł
Kilometrówka do 50 km/dzień
0 zł
Kilometrówka powyżej 50 km/dzień
1,20 zł/km
Udział w sprawie jako świadek
1000 zł
Sprawy Rozwodowe III premium ->
20000 zł
Wszystkie warunki oraz czas realizacji do uzgodnienia.

Większość realizowanych przez Biuro Detektywistyczne Defenda spraw wymaga indywidualnej wyceny. Każda sprawa nawet z pozoru podobna wymaga innego zaangażowania sił i środków. Głównym czynnikiem wpływającym na koszt usługi detektywistycznej jest miejsce prowadzonych działań oraz ilość detektywów prowadzących czynności.

od 2000

Większość realizowanych przez Biuro Detektywistyczne Defenda spraw gospodarczych wymaga indywidualnej wyceny. Każda sprawa gospodarcza nawet z pozoru podobna wymaga innego zaangażowania sił i środków.

Do każdej sprawy podchodzimy nieszablonowo i staramy się dopasować cennik do potrzeb klienta.

od 2000
od 2000
Sprawdzenie pracownika na zwolnieniu lekarskim L4
od 1000
Sprawdzenie kandydata do pracy
od 1000
Ustalanie sprawców kradzieży
od 2000
od 2000

Zakaz konkurencji to klauzula, która coraz częściej pojawia się w umowach o pracę. Ma na celu ochronę interesów pracodawcy, zapobiegając rozprzestrzenianiu się wiedzy, umiejętności i informacji handlowych na rzecz konkurencji. Zakaz konkurencji może dotyczyć różnych dziedzin i branż, w zależności od specyfiki danego przedsiębiorstwa.

Zakaz konkurencji w umowie o pracę polega na tym, że pracownik zobowiązuje się nie podejmować działalności konkurencyjnej wobec pracodawcy, ani też nie pracować na rzecz konkurencyjnych podmiotów w określonym czasie i miejscu. Zakaz ten ma na celu ochronę tajemnic handlowych, wiedzy i informacji, które pracownik zdobył podczas wykonywania swojej pracy, a które są ważne dla firmy.

Zakaz konkurencji jest zwykle stosowany wobec pracowników zatrudnionych na stanowiskach, na których mają dostęp do tajemnic handlowych lub wiedzy, która stanowi wartość dla przedsiębiorstwa. Może to dotyczyć pracowników działu sprzedaży, marketingu, działu badawczo-rozwojowego, a także kierowników i dyrektorów.

Ważne jest, aby zakaz konkurencji był adekwatny do specyfiki danej pracy oraz aby był zgodny z przepisami prawa pracy. Wymagane jest określenie czasu trwania zakazu konkurencji oraz jego zakresu terytorialnego.

Jeśli pracownik naruszy zakaz konkurencji, może to skutkować poważnymi konsekwencjami prawno-finansowymi. Pracodawca ma prawo dochodzić swoich roszczeń w postaci kar umownych lub odszkodowań. Dlatego też, przed podpisaniem umowy o pracę warto dokładnie zapoznać się z klauzulą dotyczącą zakazu konkurencji oraz skonsultować się z prawnikiem.

Bardzo często wspólnicy podpisują również umowę o wzajemnym przestrzeganiu zakazu konkurencji.

Potrzebujesz pomocy?

Kontakt Detektyw Toruń Bydgoszcz Włocławek

Aktualności:

obraz wpisu

Ile kosztuje detektyw i dlaczego tak drogo?

obraz wpisu

7 najczęstszych błędów przy wyborze detektywa

obraz wpisu

Rozejrzyj się wokół siebie