Ochrona Toruń

Ochrona Toruń Agencja Ochrony Osób i Mienia Defenda w Toruniu.

Kontakt.

tel. 56 64 95 007

789 – 212 – 433

biuro@defenda.pl

Siedziba Główna Toruń

87-100 Toruń ul. Jęczmienna 22/11

Jeśli mieszkasz w Toruniu lub okolicach i potrzebujesz profesjonalnej usługi ochrony osób i mienia, nasze Centrum Bezpieczeństwa DEFENDA jest do usług.  

 

Właściciel Centrum Bezpieczeństwa Defenda Detektyw Toruń Rafał Gerke zapraszam do zapoznania się z informacją o mnie i moim doświadczeniu.

Jesteśmy zawodowcami – należymy do Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów, detektyw Rafał Gerke jest wice prezesem Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów. Międzynarodowego Stowarzyszenia Detektywów IKD,   Międzynarodowego Stowarzyszenia Policjantów Posiadamy odpowiednie i wymagane zezwolenia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych jak również Koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na Ochronę osób i Mienia. Posiadamy również Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Detektywa oraz Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Agencji Ochrony.  

 
Ochrona Toruń Agencja ochrony osób i mienia w Toruniu – Zakres naszej pomocy  jest bardzo zróżnicowany i szeroki, ponieważ staramy się pomóc klientom nawet
w najtrudniejszych sprawach. Zwłaszcza zachęcamy do skorzystania z naszych usług zarówno przedsiębiorstwa, zakłady pracy jak i osoby
prywatne.

Nasze usługi nie ograniczają się wyłącznie do Torunia, Bydgoszczy czy Włocławka – mamy możliwość prowadzenia działań na terenie całego kraju oraz europy, 24 godziny, przez cały tydzień.

Przede wszystkim Defenda Ochrona Toruń – Wybierz profesjonalizm i skontaktuj się z nami – zapewniamy pełną dyskrecję

  Zanim podejmiesz decyzję o wyborze agencji ochrony w Toruniu, Włocławku, Inowrocławiu spotkaj się z naszym zespołem. Reasumując, korzystając z usług agencji ochrony Defenda zyskujesz również pomoc w zakresie usług detektywistycznych.   Zapraszamy na naszego BLOGA.

Nasze najciekawsze artykuły to:

7 najczęstszych błędów przy wyborze detektywa

Sprawdzam! Co warto wiedzieć o detektywie?

Rozwód z orzeczeniem o winie a dowody.

ZAPRASZAMY DO STRONY GŁÓWNEJ