Usługi

Detektyw Toruń Bydgoszcz Włocławek

Detektyw Toruń Bydgoszcz Włocławek.

Detektyw Toruń Bydgoszcz Włocławek oraz na terenie całej Polski. Niezależnie od tego, czy chcesz wykonać badanie DNA czy poszukujesz dowodów do sprawy rozwodowej. Jak również chcesz zweryfikować informacje o osobach czy zamierzasz zweryfikować potencjalnego kontrahenta. Skontrolować pracowników lub po prostu wypożyczyć specjalistyczny sprzęt, nasza agencja detektywistyczna DEFENDA pozostaje do Twojej dyspozycji.

Od wielu lat świadczymy kompleksowe usługi detektywistyczne w miastach Toruń Bydgoszcz i Włocławek jak również Inowrocław. Nasi pracownicy to doświadczone i kompetentne osoby, które zarazem są członkami Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów. Nieustannie staramy się podnosić kwalifikacje naszego zespołu – nie tylko poprzez organizowanie regularnych szkoleń, ale także inwestując w najnowocześniejszy, specjalistyczny sprzęt.

Wykrywacz kłamstw – wariograf.

Dzięki zaawansowanemu zapleczu technologicznemu nie stanowią dla nas problemu takie usługi jak badania wariografem. Zajmujemy się również poszukiwaniem zaginionych osób z kamerą termowizyjną czy poszukiwanie majątku oraz ludzi z wykorzystaniem drona.

Główne biuro naszej agencji mieści się w Toruniu, posiadamy jednak również oddziały w innych miastach. Swoje biuro mamy między innymi w Bydgoszczy i Włocławku, dzięki czemu przedsiębiorcom i osobom prywatnym z tego miasta możemy zaoferować profesjonalne wsparcie. Działamy 24/h przez siedem dni w tygodniu.

Prywatni detektywi agencji DEFENDA posiadają niezbędne doświadczenie w rozwiązywaniu zróżnicowanych – nawet najbardziej skomplikowanych – spraw o różnym stopniu złożoności. Doskonale wiemy, jak działać tak, by zachować dyskretność, zapewnić bezpieczeństwo zleceniodawcy i uszanować przy tym wszystkie obowiązujące obecnie normy oraz przepisy prawne.

Zobacz również

Card image cap

7 najczęstszych błędów przy wyborze detektywa

Czytaj dalejlupa

Lokalizacje:

obraz wpisu

Detektyw Toruń – Siedziba Główna

obraz wpisu

Detektyw Włocławek

obraz wpisu

Detektyw Bydgoszcz