Detektyw Gdańsk Gdynia Sopot Trójmiasto

Detektyw Gdańsk Gdynia Sopot. Profesjonalne Biuro detektywistyczne w Trójmieście.

Tel. 58 72 82 007

mob. 789 212 433

trojmiasto@defenda.pl

Prywatny detektyw Gdynia, Gdańsk, Sopot – profesjonalizm wypróbowany w ogniu.

Istnieje pozytywne rozwiązanie sytuacji, w której się znajdujesz! Jeżeli czytasz te słowa, to znaczy, że pierwszy krok został już wykonany. Wieloletnie doświadczenie nauczyło mnie, że to właśnie on jest kluczowy. O całą resztę zadba wykwalifikowana kadra specjalistów.

 

Nazywam się Rafał Gerke. Należę do osób ceniących skuteczność i wiedzę zweryfikowaną w praktyce. Swoje życie zawodowe i osobiste poświęciłem służbie drugiemu człowiekowi. Znam zarówno ciężar ludzkich doświadczeń, jak i sposoby wychodzenia obronną ręką nawet z najgorszych opresji.

Nabywane latami kompetencje pozwoliły mi skupić wokół siebie ekspertów tworzących zespół, który pomógł już niezliczonej liczbie osób.                                                                                                            Cenimy opinie osób, które zdecydowały się nam zaufać.

Defenda Centrum Bezpieczeństwa to grono specjalistów tworzone przez adwokatów, radców prawnych, a przede wszystkim prywatnych detektywów.  

 

Wymagająca służba policyjna, zwłaszcza w wydziałach kryminalnych, uformowała trzon naszej kadry, pozwalając jednocześnie na zachowanie wrażliwości wobec ludzkich, często skomplikowanych, historii. Chłodna precyzja i otwarte serce to dwa przeciwległe punkty, które potrafimy umiejętnie ze sobą łączyć.

Zdając sobie sprawę z licznych ofert prywatnych detektywów na rynku, zachęcamy do zapoznania się z informacjami pozwalającymi na skuteczne ominięcie pułapek czyhających na nowych klientów. Ważna jest dla nas przejrzystość i uczciwe podejście.

Po uwolnieniu zawodu detektywa poziom usług detektywistycznych na terenie miast Gdańsk, Gdynia, Sopot znacząco się pogorszył. Niestety na terenie Trójmiasta również pojawiają się oferty usług takich detektywów. Zależy nam na profesjonalnej obsłudze klienta z zwłaszcza zdrowej konkurencji.  Zazwyczaj wybór frazy w googl „tani detektyw Gdańsk Gdynia Sopot” nie jest to wybór trafiony. Profesjonalne biuro detektywistyczne pracujące w mieście Gdańsk, Gdynia czy Sopot powinno przy wycenie usługi nie odbiegać znacząco od konkurencji. Naszą misją jest również przekazanie Państwu ważnych i kluczowych informacji, które pomogą bez problemu przejść przez chwilowe życiowe potyczki.

 

Prowadzimy bloga a najciekawsze nasze artykuły to:

7 najczęstszych błędów przy wyborze detektywa,

rozwód z orzeczeniem o winie a dowody

ile kosztuje detektyw i dlaczego tak drogo

wiele innych przydatnych informacji

 

Zanim Państwo dokonają wyboru detektywa w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie proszę zapoznać się z naszym blogiem, pozwoli to uniknąć problemów i wielu stresujących sytuacji.

Detektyw Gdańsk, Gdynia Sopot zapraszamy również na naszego fanpage na facebooku.

Zobacz również

Card image cap

Ile kosztuje detektyw i dlaczego tak drogo?

Czytaj dalejlupa

Usługi:

obraz wpisu

Pozasądowe odzyskiwanie długów

obraz wpisu

Detektyw Toruń Bydgoszcz Włocławek

obraz wpisu

Audyt bezpieczeństwa