Usługi

Sprawy rozwodowe – detektyw od zdrad

Sprawy rozwodowe – detektyw od zdrad Toruń Bydgoszcz Włocławek

Sprawy rozwodowe – detektyw od zdrad w mieście Toruń, Bydgoszcz, Włocławek. Defenda detektyw – oferujemy usługi detektywistyczne w przypadku rozwodu. Zdarzają się sytuacje, w których zakończenie małżeństwa wydaje się jedynym możliwym rozwiązaniem. Jednak podejmując taką decyzję, warto zastanowić się nad tym, czy obie strony ponoszą jednakową odpowiedzialność za rozpad związku.

Detektyw rozwody – udowodnienie zdrady.

Otoczenie zazwyczaj stara się zachować dystans wobec problemów w cudzym małżeństwie, ale zebranie materiału dowodowego jest niezbędne, by przedstawić swoją sytuację w sądzie. Nasza agencja detektywistyczna specjalizuje się w ustalaniu, czy dana osoba dopuszcza się zdrady, a także zdobywaniu dowodów potwierdzających jej winę. Dzięki naszym usługom, masz pewność, że zebrane dowody są zgodne z prawem, a nasz licencjonowany detektyw może potwierdzić je przed sądem.

Detektyw Defenda oferuje pełną dyskrecję i gwarantuje, że obserwowana osoba nie zorientuje się, że jest przedmiotem naszych zainteresowań. Oferujemy również pomoc w przypadku wątpliwości, czy Twój partner jest wobec Ciebie uczciwy.

Rozwód z orzeczeniem o winie.

Statystyki pokazują, że z roku na rok rozpada się coraz więcej małżeństw. Przyczynami rozwodów są zdrada, niezgodność charakterów, choroby ukryte przed zawarciem związku oraz kłopoty finansowe, w tym przemoc ekonomiczna. Zdobycie dowodów obciążających partnera lub współmałżonka jest niezbędne, gdy planujemy rozwód z orzeczeniem o winie. Zgromadzenie materiału dowodowego warto powierzyć profesjonalnym detektywom, którzy posiadają duże doświadczenie w przygotowywaniu tego rodzaju dokumentacji.

Co jest podstawowym dowodem z sprawie rozwodowej?

W skład dokumentacji dowodowej wchodzą między innymi fotografie, materiały wideo, nagrania audio oraz rachunki itp. Dodatkowo, nasz detektyw może zeznawać jako świadek podczas rozprawy rozwodowej.

Sprawy rozwodowe – detektyw od zdrad w mieście Toruń, Bydgoszcz, Włocławek – Dowody zdrady.

Jeśli potrzebujesz pomocy w zebraniu dowodów na potrzeby rozprawy rozwodowej, skontaktuj się z nami. Nasza agencja detektywistyczna działa na terenie całego kraju i zawsze działa w pełnej dyskrecji, by pomóc Ci uzyskać sprawiedliwe rozwiązanie.

Toksyczny związek – udowodnienie winy.

Właściciel biura detektywistycznego Defenda detektyw Rafał Gerke (członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów) posiada również wiedzę i doświadczenie w sprawach dotyczących nie tylko zdrad. Jedną z usług jest pomoc osobom pokrzywdzonym przez osoby stosujące przemoc fizyczną i psychiczną. Zebranie odpowiedniego materiału dowodowego w tego typu sprawach jest kluczowe w postępowaniu karnym przed sądem jak również w przypadku chęci zgłoszenia tego faktu na Policję.

Jakie korzyści daje rozwód z orzeczeniem o winie?

Zobacz również

Card image cap

Rozwód z orzeczeniem o winie a dowody.

Czytaj dalejlupa